Special Force Macedonia
Dobredojdovte vo Forumot na |S.F.M| Team, Guest GL^HF i nezaboravajte da se registrirate

Special Force Macedonia

Dobredojdovte vo oficialniot forum na |S.F.M|
 
HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Dobredojdovte vo oficialnot forum na klanot |S.F.M|. Nikako ne zaboravajte da se registrirate. Dokolku sakate da zakazete CW Odete vo "Zakazi CW". Za site clenovi so Rank Moderator sledi Nagrada !! GL^HF by |S.F.M| Team.
Clock!

Name : |S.F.M| Team

Days Online : 3623

Users : 150

Posts : 1547

Topics : 211


Username : Guest

Your Posts : 0

Top posters
[P]0[w]3[r] (334)
Вицотека - Page 3 I_vote_lcapВицотека - Page 3 I_voting_barВицотека - Page 3 I_vote_rcap 
ma4ka-_- (216)
Вицотека - Page 3 I_vote_lcapВицотека - Page 3 I_voting_barВицотека - Page 3 I_vote_rcap 
overCover-.^ (209)
Вицотека - Page 3 I_vote_lcapВицотека - Page 3 I_voting_barВицотека - Page 3 I_vote_rcap 
ReDuX | *(M) Motorola* (169)
Вицотека - Page 3 I_vote_lcapВицотека - Page 3 I_voting_barВицотека - Page 3 I_vote_rcap 
darkmaster* (140)
Вицотека - Page 3 I_vote_lcapВицотека - Page 3 I_voting_barВицотека - Page 3 I_vote_rcap 
psycho (135)
Вицотека - Page 3 I_vote_lcapВицотека - Page 3 I_voting_barВицотека - Page 3 I_vote_rcap 
3e3HaT (58)
Вицотека - Page 3 I_vote_lcapВицотека - Page 3 I_voting_barВицотека - Page 3 I_vote_rcap 
L-e-N-o=N (38)
Вицотека - Page 3 I_vote_lcapВицотека - Page 3 I_voting_barВицотека - Page 3 I_vote_rcap 
|S.F.M| 1nv1s1bl3 (31)
Вицотека - Page 3 I_vote_lcapВицотека - Page 3 I_voting_barВицотека - Page 3 I_vote_rcap 
quiZ -.^ (29)
Вицотека - Page 3 I_vote_lcapВицотека - Page 3 I_voting_barВицотека - Page 3 I_vote_rcap 
Music


MusicPlaylist
MySpace Music Playlist at MixPod.com

Online
Online Music

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Share
 

 Вицотека

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3
AuthorMessage
ReDuX | *(M) Motorola*
Moderator
Moderator
ReDuX | *(M) Motorola*

Posts : 169
Join date : 2009-09-08

Вицотека - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Вицотека   Вицотека - Page 3 I_icon_minitimeTue Sep 22, 2009 7:50 am

Отишол некој човек на доктор и му вели: Докторе што да правам за да немам деца?
Овој му вели: Еве ти кондом и стави го на пенисот.
Отишол
овој дома и ја прашал жена си каде е пенисот таа рекла не знам,отишол
кај син му и него го прашал каде е пенисот и овој му рекол не знам,
потоа отишол кај мајка му и неа ја прашал каде е пенисот и таа рекла не
знам. На крајот се вратил кај жена му и рекол: Што е работа никој не
знае каде е пенисот што да му правам на кондомот на кур ли да го
ставам!?
Back to top Go down
View user profile
ReDuX | *(M) Motorola*
Moderator
Moderator
ReDuX | *(M) Motorola*

Posts : 169
Join date : 2009-09-08

Вицотека - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Вицотека   Вицотека - Page 3 I_icon_minitimeTue Sep 22, 2009 7:50 am

Паднал Цветко со авион на остров со домордци и немал шо да прави па решил дневник да води и пишувал:
- Прв ден: убав ден, се изгуби жената на главатарот сите ја бараме низ џунглата, кога ќе ја најдеме сите ќе ја ебаме.
- Втор ден: уште поубав ден, се изгуби ќерката на главатарот и кога ќе ја најдеме сите ќе ја ебаме.
- Трет ден: Лош ден! Јас се изгубив...
Back to top Go down
View user profile
ReDuX | *(M) Motorola*
Moderator
Moderator
ReDuX | *(M) Motorola*

Posts : 169
Join date : 2009-09-08

Вицотека - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Вицотека   Вицотека - Page 3 I_icon_minitimeTue Sep 22, 2009 7:50 am

Sto ke se sluci aku crnec i belec padnat od zgrada?

Eurokrem Very Happy
Back to top Go down
View user profile
ReDuX | *(M) Motorola*
Moderator
Moderator
ReDuX | *(M) Motorola*

Posts : 169
Join date : 2009-09-08

Вицотека - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Вицотека   Вицотека - Page 3 I_icon_minitimeTue Sep 22, 2009 7:51 am

Грците го измислиле сексот и го користеле со векови. Тогаш дошле Македонците и им покажале дека секс може да се има и со жена.

E zosto shiptarite (Albancite) se gusto naselenie?!?!?!
Zatoa sto nemaat pari za KONDO* Very Happy pleskaat na suvo (bez anti virus) Very Happy Very Happy
Back to top Go down
View user profile
ReDuX | *(M) Motorola*
Moderator
Moderator
ReDuX | *(M) Motorola*

Posts : 169
Join date : 2009-09-08

Вицотека - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Вицотека   Вицотека - Page 3 I_icon_minitimeTue Sep 22, 2009 7:52 am

Си биле мајка, татко и син. Мајката и таткото сакале да се сексаат, ама синот сметал и првата вечер мајката го прашува синот:
- Сине спиеш?
- Не.
И мајката му удира шамар. Другиот ден:
- Сине спиеш?
- Не.
И мајката пак му удира шамар. Третиот ден:
- Сине спиеш?
Синот ќути. После 5 минути:
- Сине спиеш?
Пак ќути и мајката му вика на мажот:
- Влагај ја бананата!
И синот:
- И јас сакам банана!!!
Back to top Go down
View user profile
ReDuX | *(M) Motorola*
Moderator
Moderator
ReDuX | *(M) Motorola*

Posts : 169
Join date : 2009-09-08

Вицотека - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Вицотека   Вицотека - Page 3 I_icon_minitimeTue Sep 22, 2009 7:52 am

kako se vika rusokosa na moped?

Tornado Very Happy
Back to top Go down
View user profile
ReDuX | *(M) Motorola*
Moderator
Moderator
ReDuX | *(M) Motorola*

Posts : 169
Join date : 2009-09-08

Вицотека - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Вицотека   Вицотека - Page 3 I_icon_minitimeTue Sep 22, 2009 7:53 am

Koj moze da go ubie Cak Noris?

Sasa Matik! Ne gleda kaj mava Razz
Back to top Go down
View user profile
ReDuX | *(M) Motorola*
Moderator
Moderator
ReDuX | *(M) Motorola*

Posts : 169
Join date : 2009-09-08

Вицотека - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Вицотека   Вицотека - Page 3 I_icon_minitimeTue Sep 22, 2009 7:54 am

Si bile dva limoni. Edniot padnal vsakta drugiot se iscedil od smeenje Very Happy
Back to top Go down
View user profile
overCover-.^
Moderator
Moderator
overCover-.^

Posts : 209
Join date : 2009-09-01

Вицотека - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Вицотека   Вицотека - Page 3 I_icon_minitimeFri Sep 25, 2009 6:47 am

lol dosta be do tolku se se spama RTD!
Back to top Go down
View user profile
ReDuX | *(M) Motorola*
Moderator
Moderator
ReDuX | *(M) Motorola*

Posts : 169
Join date : 2009-09-08

Вицотека - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Вицотека   Вицотека - Page 3 I_icon_minitimeFri Sep 25, 2009 7:43 am

dosta se od mene se ispotev:D
Back to top Go down
View user profile
overCover-.^
Moderator
Moderator
overCover-.^

Posts : 209
Join date : 2009-09-01

Вицотека - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Вицотека   Вицотека - Page 3 I_icon_minitimeSun Oct 11, 2009 2:44 am

Оглупивање
Тато, тато, вистина ли е тоа дека интернетот те прави поглуп?
- Wtf? Roflmao!!!
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
Вицотека - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Вицотека   Вицотека - Page 3 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Вицотека
Back to top 
Page 3 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Special Force Macedonia :: Zabava :: Spam-
Jump to: