Special Force Macedonia
Dobredojdovte vo Forumot na |S.F.M| Team, Guest GL^HF i nezaboravajte da se registrirate

Special Force Macedonia

Dobredojdovte vo oficialniot forum na |S.F.M|
 
HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Dobredojdovte vo oficialnot forum na klanot |S.F.M|. Nikako ne zaboravajte da se registrirate. Dokolku sakate da zakazete CW Odete vo "Zakazi CW". Za site clenovi so Rank Moderator sledi Nagrada !! GL^HF by |S.F.M| Team.
Clock!

Name : |S.F.M| Team

Days Online : 3623

Users : 150

Posts : 1547

Topics : 211


Username : Guest

Your Posts : 0

Top posters
[P]0[w]3[r] (334)
Вицотека I_vote_lcapВицотека I_voting_barВицотека I_vote_rcap 
ma4ka-_- (216)
Вицотека I_vote_lcapВицотека I_voting_barВицотека I_vote_rcap 
overCover-.^ (209)
Вицотека I_vote_lcapВицотека I_voting_barВицотека I_vote_rcap 
ReDuX | *(M) Motorola* (169)
Вицотека I_vote_lcapВицотека I_voting_barВицотека I_vote_rcap 
darkmaster* (140)
Вицотека I_vote_lcapВицотека I_voting_barВицотека I_vote_rcap 
psycho (135)
Вицотека I_vote_lcapВицотека I_voting_barВицотека I_vote_rcap 
3e3HaT (58)
Вицотека I_vote_lcapВицотека I_voting_barВицотека I_vote_rcap 
L-e-N-o=N (38)
Вицотека I_vote_lcapВицотека I_voting_barВицотека I_vote_rcap 
|S.F.M| 1nv1s1bl3 (31)
Вицотека I_vote_lcapВицотека I_voting_barВицотека I_vote_rcap 
quiZ -.^ (29)
Вицотека I_vote_lcapВицотека I_voting_barВицотека I_vote_rcap 
Music


MusicPlaylist
MySpace Music Playlist at MixPod.com

Online
Online Music

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Share
 

 Вицотека

Go down 
Go to page : 1, 2, 3  Next
AuthorMessage
overCover-.^
Moderator
Moderator
overCover-.^

Posts : 209
Join date : 2009-09-01

Вицотека Empty
PostSubject: Вицотека   Вицотека I_icon_minitimeTue Sep 15, 2009 4:57 am

Koj ima smisla za humor samo neka Poveli mwaaa Very Happy
Back to top Go down
View user profile
overCover-.^
Moderator
Moderator
overCover-.^

Posts : 209
Join date : 2009-09-01

Вицотека Empty
PostSubject: Re: Вицотека   Вицотека I_icon_minitimeTue Sep 15, 2009 5:02 am

Na Primer:

Среќна

Разговараат две пријателки:
-Уф, ја сум толку среќна кога ќе го видам маж ти!
-А зошто кога ќе го видиш маж ми?
-Па, затоа што не е мој!
Very Happy

Фалсификат

Русокоса оди во менувачница да смени пари:
-Но госпоѓице овие пари се фалсификат!
-Фалсификат?! Брзо повикајте полиција! Силувана сум!
хаха xD се надевам дека ги свативте Razz
Back to top Go down
View user profile
[P]0[w]3[r]
Admin
Admin
[P]0[w]3[r]

Posts : 334
Join date : 2009-06-23
Age : 22
Location : Macedonia

Вицотека Empty
PostSubject: Re: Вицотека   Вицотека I_icon_minitimeTue Sep 15, 2009 5:12 am

hhahahha ovoj vtoriot e ToP Very Happy
Back to top Go down
View user profile http://sfm-team.forumotion.com
[P]0[w]3[r]
Admin
Admin
[P]0[w]3[r]

Posts : 334
Join date : 2009-06-23
Age : 22
Location : Macedonia

Вицотека Empty
PostSubject: Re: Вицотека   Вицотека I_icon_minitimeTue Sep 15, 2009 5:15 am

Одат Квазимодо- Нај јакиот човек на светот и нај грдиот човек на свето кај Снежана.. И Снежана им кажува дека имала мн добро огледало и дека секоаш и кажувала вистината !! И овие речеле ајде да го тестираме !! Снежана го праша огледалото кој е нај убав на свет и оно речело дека е снежана !! после квазимодо прашал кој е нај јак на свето и огледалото му кажало дека бил он и на крај нај грдио човек прашал кој е нај грд на свето и оно кажало Дора Бакојани мајката да и ја ебам у пичка !!
Back to top Go down
View user profile http://sfm-team.forumotion.com
overCover-.^
Moderator
Moderator
overCover-.^

Posts : 209
Join date : 2009-09-01

Вицотека Empty
PostSubject: Re: Вицотека   Вицотека I_icon_minitimeTue Sep 15, 2009 5:17 am

Tnx Smile LOL i tvojot e Top se inzasmeav hahahaha
Back to top Go down
View user profile
ReDuX | *(M) Motorola*
Moderator
Moderator
ReDuX | *(M) Motorola*

Posts : 169
Join date : 2009-09-08

Вицотека Empty
PostSubject: Re: Вицотека   Вицотека I_icon_minitimeTue Sep 15, 2009 7:46 am

Si bile dve deca i gledale crtani na televizija. I ednovo dete na drugovo dete mu vikat
abe ko ke gledet majkati i tatkoti crtani se plasat Very Happy? Drugovo dete mu vikat: ne.
Posle prvovo dete mu vikat: e mojve se plasat. Ko ke gledam jas crtani odam vspalna kaj niv i gledam se treset pod kebe od strav Very Happy Razz.[P]0[w]3[r] kazi komentari Very Happy
Back to top Go down
View user profile
overCover-.^
Moderator
Moderator
overCover-.^

Posts : 209
Join date : 2009-09-01

Вицотека Empty
PostSubject: Re: Вицотека   Вицотека I_icon_minitimeTue Sep 15, 2009 8:43 am

Ej so bese ovde finatava -.- Very Happy ?
Back to top Go down
View user profile
ReDuX | *(M) Motorola*
Moderator
Moderator
ReDuX | *(M) Motorola*

Posts : 169
Join date : 2009-09-08

Вицотека Empty
PostSubject: Re: Вицотека   Вицотека I_icon_minitimeTue Sep 15, 2009 11:12 am

se treset pod kebe glup (na zezanje) = se ebat Very Happy
Back to top Go down
View user profile
ReDuX | *(M) Motorola*
Moderator
Moderator
ReDuX | *(M) Motorola*

Posts : 169
Join date : 2009-09-08

Вицотека Empty
PostSubject: Re: Вицотека   Вицотека I_icon_minitimeTue Sep 15, 2009 11:14 am

A OVAJ!

Teska Zadaca


Се урнал авион на некој пуст остров и сите патници умреле само некој
маж останал жив. Поминале неколку години, мажот никој не нашол. Имало
само една камила, а нема видено жена долго време и рекол сега ќе имам
секс со камилата па што сака нека биде. Арно ама никако не можел да ја
држи опашката и да рави нешто. По некое време се урлнал пак авион и
сите патници умреле само некоја манекенка останала жива. Мажот ја нашол
како лежи во песокот и ја разбудил и видел дека е премногу убава и
решил да и помогне. Кога се разбудила му рекла:
- Дај ми да јадам и после се ќе сторам за тебе.
Мажот и рекол:
- 100% се ќе сториш за мене?
Таа рекла:
- Да, све, све!
Тој и дал јадење и, и рекол за возврат сега имаш една тешка задача.
Јас ќе пробам да ја ебам камилата, а ти ќе и ја држиш опашката.
Back to top Go down
View user profile
ReDuX | *(M) Motorola*
Moderator
Moderator
ReDuX | *(M) Motorola*

Posts : 169
Join date : 2009-09-08

Вицотека Empty
PostSubject: Re: Вицотека   Вицотека I_icon_minitimeTue Sep 15, 2009 11:14 am

Very Happy Wink
Back to top Go down
View user profile
ReDuX | *(M) Motorola*
Moderator
Moderator
ReDuX | *(M) Motorola*

Posts : 169
Join date : 2009-09-08

Вицотека Empty
PostSubject: Re: Вицотека   Вицотека I_icon_minitimeTue Sep 15, 2009 11:16 am

A OVAJ Very Happy


Kec.......


Е добро бе сине како доби 3 кеца?!!!
Трпе: Па по македонски
пишувавме реченици и Никола напиша: Ана го сака Перо, Марко напиша: Ана
го сака Митре и Стефан напиша: Ана го сака Трајче.
Таткото: Е добро бе таа Ана курвиште невидено!!!
Трпе: Па и ја тоа го реков...
Таткото: Е добро бе а како по математика доби кец?!!!
Трпе: Па наставничката рече дека 2+3 е 5 и мене ме праша колку е 3+2?
Таткото: Па исти кур!!!
Трпе: Па и ја тоа и го реков...
Таткото: Е добро бе, а како по веронаука доби кец?!!!
Трпе: Па наставничката викаше дека Господ е насекаде...кај нас дома, надвор...насекаде...и јас ја прашав:
- А наставничке и кај Цветко во подрум? И она ми вика: Да Трпе.
Таткото: Е жими куров! Цветко нема подрум!
Трпе: Па и ја тоа и го реков.
Aj kazete poubav vic od ovaj xD
Back to top Go down
View user profile
3e3HaT
Admin
Admin
3e3HaT

Posts : 58
Join date : 2009-07-01

Вицотека Empty
PostSubject: Re: Вицотека   Вицотека I_icon_minitimeTue Sep 15, 2009 1:23 pm

Te molam napravi edit .... "Ovde mozete da kazete nekoj Vic )" napisi "Vicoteka"
Back to top Go down
View user profile
overCover-.^
Moderator
Moderator
overCover-.^

Posts : 209
Join date : 2009-09-01

Вицотека Empty
PostSubject: Re: Вицотека   Вицотека I_icon_minitimeTue Sep 15, 2009 2:48 pm

Ete go napraevte vie...Zadovolen ?:S
Back to top Go down
View user profile
ReDuX | *(M) Motorola*
Moderator
Moderator
ReDuX | *(M) Motorola*

Posts : 169
Join date : 2009-09-08

Вицотека Empty
PostSubject: Re: Вицотека   Вицотека I_icon_minitimeTue Sep 15, 2009 2:56 pm

overCover-.^ brat mora da dades msn od zeznat imam Very Happy
Back to top Go down
View user profile
3e3HaT
Admin
Admin
3e3HaT

Posts : 58
Join date : 2009-07-01

Вицотека Empty
PostSubject: Re: Вицотека   Вицотека I_icon_minitimeTue Sep 15, 2009 11:28 pm

overCover-.^ wrote:
Ete go napraevte vie...Zadovolen ?:S


Jas go napraviv zs sum moderator na cel forum.... i kaj ima double post 1 ke ima delete...
Back to top Go down
View user profile
psycho
Moderator
Moderator
psycho

Posts : 135
Join date : 2009-08-24

Вицотека Empty
PostSubject: Re: Вицотека   Вицотека I_icon_minitimeWed Sep 16, 2009 3:17 am

Дошол цајкан кај шефот и му вели:
- Шефе, сепак ние цајканите не сме најглупави...
- Зошто?
- Па, го прашувам еден човек колку е часот, а овој ми вика 5 и 5 наместо одма да ми каже 10.
Back to top Go down
View user profile
psycho
Moderator
Moderator
psycho

Posts : 135
Join date : 2009-08-24

Вицотека Empty
PostSubject: Re: Вицотека   Вицотека I_icon_minitimeWed Sep 16, 2009 3:18 am

Chack noris i gospod se skarale i od togas nikoj ne go videl gospod
Back to top Go down
View user profile
psycho
Moderator
Moderator
psycho

Posts : 135
Join date : 2009-08-24

Вицотека Empty
PostSubject: Re: Вицотека   Вицотека I_icon_minitimeWed Sep 16, 2009 3:20 am

Odel Eden policaec po ulica i padnal vshahta i ko izlegol , rekol ARNO SO BESE OTVORENA , INAKU KAKO KE IZLEZEF
Back to top Go down
View user profile
psycho
Moderator
Moderator
psycho

Posts : 135
Join date : 2009-08-24

Вицотека Empty
PostSubject: Re: Вицотека   Вицотека I_icon_minitimeWed Sep 16, 2009 3:21 am

si bile Dzordz Bush , Dora bakojani .nikola gruevski i duhot so vaklani race
Odi duhot so vaklani race kaj Dzordz bush i mu vika jas sum duhot so valkani race..i Dzordz se Frle od Pednzer
ojde dUhot kaj Dora bakojani i i vika jas sum duhot so valkani race...i taa se flrli od Pendzer - prozorec
ojde Duhot kaj Nikola Gruevski toj pecese kolbasi...i Duhot mu vika : jas sum duhot so vaklani race..
Nikola gruevski mu veli : Oj izmisi gi i ke rucame Smile
Back to top Go down
View user profile
ReDuX | *(M) Motorola*
Moderator
Moderator
ReDuX | *(M) Motorola*

Posts : 169
Join date : 2009-09-08

Вицотека Empty
PostSubject: Re: Вицотека   Вицотека I_icon_minitimeWed Sep 16, 2009 4:33 am

Very Happy zakon si bate
Back to top Go down
View user profile
overCover-.^
Moderator
Moderator
overCover-.^

Posts : 209
Join date : 2009-09-01

Вицотека Empty
PostSubject: Re: Вицотека   Вицотека I_icon_minitimeWed Sep 16, 2009 4:51 am

ok dare ne se luti smireni? Very Happy | btw eve vi use 2 vica Smile

Поцрнел

-Ауу... Мујо, сто си поцренл-му вели Хасо.
-Беше ли на море?
-Аха, во Добој - му одговара Хасо.
-Но, Мујо, Добој не е на море!
-Не е? А затоа плажата е толку далеку

hehe xD

Сирак

Судијата го прашува помлад малолетник Егеец:
- Па добро, сине, зошто си ги уби двајцата родители?
- Слушнав дека сираците плаќаат половина билет за кино и автобус !

хахаахах
Back to top Go down
View user profile
overCover-.^
Moderator
Moderator
overCover-.^

Posts : 209
Join date : 2009-09-01

Вицотека Empty
PostSubject: Re: Вицотека   Вицотека I_icon_minitimeWed Sep 16, 2009 4:58 am

psycho wrote:
si bile Dzordz Bush , Dora bakojani .nikola gruevski i duhot so vaklani race
Odi duhot so vaklani race kaj Dzordz bush i mu vika jas sum duhot so valkani race..i Dzordz se Frle od Pednzer
ojde dUhot kaj Dora bakojani i i vika jas sum duhot so valkani race...i taa se flrli od Pendzer - prozorec
ojde Duhot kaj Nikola Gruevski toj pecese kolbasi...i Duhot mu vika : jas sum duhot so vaklani race..
Nikola gruevski mu veli : Oj izmisi gi i ke rucame Smile

хахаа закон ти е вицов Ч)
Back to top Go down
View user profile
psycho
Moderator
Moderator
psycho

Posts : 135
Join date : 2009-08-24

Вицотека Empty
PostSubject: Re: Вицотека   Вицотека I_icon_minitimeWed Sep 16, 2009 8:07 am

lol imam uste ali ajde malce postavuvajte vie Razz
Back to top Go down
View user profile
[P]0[w]3[r]
Admin
Admin
[P]0[w]3[r]

Posts : 334
Join date : 2009-06-23
Age : 22
Location : Macedonia

Вицотека Empty
PostSubject: Re: Вицотека   Вицотека I_icon_minitimeWed Sep 16, 2009 8:13 am

ne mi teknuva u moment sryyyyy Very Happy

_________________
Вицотека Klanleader
Вицотека Adminstrarrrot
Вицотека Gfxteam
Вицотека Forumamker
Back to top Go down
View user profile http://sfm-team.forumotion.com
ReDuX | *(M) Motorola*
Moderator
Moderator
ReDuX | *(M) Motorola*

Posts : 169
Join date : 2009-09-08

Вицотека Empty
PostSubject: Re: Вицотека   Вицотека I_icon_minitimeWed Sep 16, 2009 11:33 am

Very Happy
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
Вицотека Empty
PostSubject: Re: Вицотека   Вицотека I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Вицотека
Back to top 
Page 1 of 3Go to page : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Special Force Macedonia :: Zabava :: Spam-
Jump to: